Navýšenie obratov

spokojný klient lekárne = spokojný majiteľ

Všetky naše služby, ktoré majiteľom lekární poskytujeme, sledujú jeden cieľ - spokojného klienta. Máme na mysli v prvej rade klienta danej lekárne. Pretože klient lekárne je ten, ktorý jej umožňuje prežiť a prosperovať

A tým získavame taktiež my spokojného klienta - majiteľa lekárne. Nech už si vaša lekáreň vyberie nový design, inštaláciu digitálnych displejov či školenie pre zamestnancov, vždy sa naše služby prejavia navýšením obratu lekárne. Hlavne ide o obrat voľne predajných prípravkov. To je oblasť, ktorú môže majiteľ lekárne najviac ovplyvniť. A v slovenských lekárňach je táto časť práce lekárne stále akousi "Popoluškou". 

Všetku našu prácu a jej dopady meriame, porovnávame a vyhodnocujeme. Naučíme to aj vás.

Ponuka školení

Špecifikom slovenských lekární je úplná absencia modernej cenotvorby. Pritom ide o základ akéhokoľvek podnikania. Zvlášť sa to prejavuje v neriadenom príjme liečiv na sklad

S príchodom novej legislatívy EU na ochranu proti falzifikátom bude príjem tovaru vyžadovať behom roku podstatnú zmenu prístupu. 

Kontaktujte nás. Naučíme vás aj vašich zamestnancov, ako správne prijímať tovar, ako tvoriť ceny a ako neznateľnou zmenou získať veľký profit.

Cenotvorba v lekárni Príjem tovaru je základom pre efektívnu prácu celej lekárne. Na príjem tovaru patrí počítač, čítačka kódov a informovaný pracovník. Naučíme vás, ako urobiť dobrý dojem na pacienta správnou cenou.

V prípade záujmu o školenie využite kontaktný formulár