Umenie starostlivosti o zákazníka

Pacient chce individuální péči a poradenství, dostane je u vás?

Doby, kedy bol pacient rád, že vôbec zohnal liek, sú našťastie dávno za nami. Teda niekedy bohužiaľ nie :(.

Konkurencia, zvlášť na Slovensku, kde je takmer viac lekární než obyvateľov, je drvivá. Ako v nej obstáť? Našich klientov, zákazníkov či pacientov, si musíme doslova hýčkať. Vedia to vaši lekárnici a laborantky?

Kontaktujte nás. Posúdime vašu konkrétnu situáciu na mieste. Navrhneme vám komplexný program starostlivosti o klientov lekárne na mieru vašej situácii. A ukážeme vašim lekárnikom, ako ho realizovať v praxi. Naučíme ich základy aj jemné detaily.

Skúšali ste niekedy učiť vlastné deti lyžovať? Veľké nervy a malé pokroky. S vašim personálom v lekárni je to podobné. Prenechajte školenie vašich zamestnancov profesionálom! 

Ponuka školení

Školenie prebieha pod vedením Mgr. Elblové, MBA, ktorá má dlhoročné skúsenosti s vedením veľkých kolektívov v reťazcových aj súkromných lekárňach. Na slovenskom lekárenskom trhu sa pohybuje viac než desať rokov a pozná veľmi dobre jeho špecifiká.

Dispenzačné a obchodné zručnosti v lekárni Ako nebyť podávačom ani predavačom liekov, ale odborníkom a partnerom klienta a celej jeho rodiny. Ako prirodzene, profesionálne a citlivo navýšiť obrat voľne predajných prípravkov v lekárni.            

V prípade záujmu o školenie využite kontaktný formulár